خانه / سینما و تلویزیون / سریال تلویزیونی / داستان و خلاصه قسمت آخر سریال ترکی فریحا
داستان و خلاصه قسمت آخر سریال ترکی فریحا
داستان و خلاصه قسمت آخر سریال ترکی فریحا

داستان و خلاصه قسمت آخر سریال ترکی فریحا

داستان و خلاصه قسمت آخر سریال ترکی فریحا

داستان و خلاصه قسمت آخر سریال ترکی فریحا
داستان و خلاصه قسمت آخر سریال ترکی فریحا

داستان و خلاصه ای از آخرین قسمت سریال ترکی فریحا که بزودی شروع شده است در سایت تفریحی یک دوست آماده شده است .

فریها دختر جوانی است که به تازگی از دانشگاه قبول شده، رضا، پدر خانواده که وضع مالی مناسبی ندارد به همراه همسرش زهراو پسرانش محمد و عثمان از راه سرایداری یک ساختمان امرار معاش میکند ،فریحا در اولین روز دانشگاه طی یک حادثه رانندگی با امیر که معروفترین و ثروتمندترین پسر دانشگاه است آشنا میشود، چون در این حادثه موبایل فریحا آسیب دیده است امیر در پی جبران بر می آید و رابطه ای دوستانه میان آنها شکل میگیرد، این رابطه که از سوی فریحا مخفی نگاه داشته میشود باعث بوجود آمدن اختلافاتی در خانواده مذهبی و سنتی فریها میشود به طوری که پس از افشا شدن این رابطه پدر فریها او را مجبور به ازدواج میکند…

بازیگر معروف و محبوب ترکیه ای هزل کایا که در سریال محبوب عشق ممنوع “Aski Mamnu” نقش نهال و بازی می کرد و دختر یک خانواده ی ثروتمند بود؛ در این این سریال نقش یک دختر سرایدار به نام فریحا رو بازی می کنه که به تازگی از دانشگاه قبول شده.

بازیگر نقش مقابلش هم یک مدل ترکیه ای هستش که محبوبیت بین المللی داره.

قسمت آخر سریال ترکی فریحا :

سریال فریحا از شبکه ی محبوب ترکیه (Show TV) پخش می شد.

امیر از بودن با اجه پشیمون میشه. ولی بازم نمیتونه پیش فریحا برگرده. به خاطر همین میره پیش فریحا تا ازش برای همیشه خداحافظی کنه…. ولی فریحا میگه که هنوز دوستش داره و با هم آشتی میکنن.

۱۰ روز بعد یه عروسی توی پارک جلوی خونه ی فریحا اینا میگیرن و هانده و کورای شاهد عقدشون هستن…

فریحا تویه قایق کارمیکرده و بعد روز عروسی که امیر میگه من نمیتونم باهات ازدواج کنم..فریحا خودش رو از تو قایق تو اب میندازه و تا بیان پیداش کنن و ببرنش اتاق عمل فریحا میمیره..امیر هم دیوونه میشه و موهاشو از ته میزنه و کنار قبر فریحا گریه میکنه!

ارسالی از یکی از کاربران عزیز سایت تفریحی یک دوست

  من این سریال را در ترکیه دیده ام.در ۲ فصل است .در قسمت اخر فریحا توسط هانده کشته میشه.و بعد از مدت ها فراری بودن بلاخره دستگیر می شود.و امیر بعد از شنیدن خبر مرگ فریحا خودش رو میندازه توی اب و می میره.پدر فریحا به مادر امیر علاقه مند میشود و زهرا از این علاقه با خبر میشود و از او جدا می شود.و سنم با کاپیتان ازدواج میکنه و از همسرش جدا میشه.جانسو بعد از ناامید شدن از امیر سعی میکند با خلیل رابطه برقرار کند.پدر امیر به خارج از کشور میرود.محمد هم با سحر ازدواج میکنه.پــــــــــــــــــایــــــــــــــــــــــــــان .

ارسالی از خانم سمیرا

مطلب پیشنهادی

عکس های فاطما گل و فریحا بازیگران ترک در کنار هم

عکس های فاطما گل و فریحا بازیگران ترک در کنار هم

عکس های فاطما گل و فریحا بازیگران ترک در کنار هم در این مطلب برای …

۱۵۴ دیدگاه

  1. خاک تو سر همتون کنن ک با نگاه کردن و حتی حرف زدن درباره ی مشت حروم زاد ه خودتونو زندگیاتونو ب باد میدین.اونا پولشونو میگیرن تگ خونه هاشون دهرن ب شماها میخندن.اونوقت اسکلایی نشستن ب هم فحش میدن این خوبه اون عخه.تو رو سننع

  2. به نظر من فریحا خیلی خوشگلهههههههههههههه.ولی این دختره که اسمش گونشه هم خیلیییییییییی خوشگله در هر حال من هر دوشون رو دوس دارم امیر هم خیلی خوش تیپ وخوشگله 🙂 🙂 🙂 🙂

  3. چقد مزخرف تعریف کرده خانم سمیرا اونجورى نیست وقتى ک امیر و فریحا دارن ازدواج میکنن در هنگام رقصشون خلیل نامزد سابق فریحا از پشت به فریحا شلیک میکنه بعد فریحا میمیره فصل اولش تموم میشه …….!سمیرا خانم ندیده قضاوت نکن چقد دروغ گو…..(⊙o⊙)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *