خانه / سینما و تلویزیون / سریال تلویزیونی / خلاصه قسمت آخر سریال ترکیه ای کارادایی
خلاصه قسمت آخر سریال ترکیه ای کارادایی
خلاصه قسمت آخر سریال ترکیه ای کارادایی

خلاصه قسمت آخر سریال ترکیه ای کارادایی

خلاصه قسمت آخر سریال ترکیه ای کارادایی

خلاصه قسمت آخر سریال ترکیه ای کارادایی
خلاصه قسمت آخر سریال ترکیه ای کارادایی

سریال کارادایی در سال ۲۰۱۳ توسط کمپانی معروف ترک با نام ay yapim ساخته و در شبکه atv ترکیه در حال پخش می باشد . در این سریال زیبا بازیگران معروف ترک نظیر کنان ایمیرزاعلو , برگزار کورل , میلکه یالوا و … ایفای نقش می کنند .

Mahir ماهر با بازی فوق العاده زیبای (Imirzalioglu) – مرد جوان و خوش تیپ است.او در یک کارگاه تعمیر کفش کار می کند و یک زندگی طبقه متوسط و راحتی را دارد . او زندگی شادی با خانواده خود دارد،او با Nazif Kara پدر ماهر(Cetin Tekindor)، مادر، دو خواهر و یک برادر زندگی می کند. در روز درگیری خود با Ayten با بازی (Yalova Melike)، زندگی شاد و خرم و بی دغدغه او تبدیل به جهنم می شود.

پدرش ، نظیف کارا برای قتل مقصر شناخته می شود.نظیف کارا به قتل یک قاضی سرشناس به اعدام محکوم شده واعدام او پس از حکم دادگاه اجرا خواهد بود. شاهدان نظیف کارا را بر روی صحنه قتل با سلاح قتل در دست دیدند.ماهر هرگز باور نمی کند که پدرش مجرم است.ماهر برای اثبات بی گناهی پدرش تلاش می کند و می خواهد آزادی را به او برگرداند.با این حال، پیدا کردن هر گونه شواهد برای نجات پدر برای او بیش از حد سخت خواهد بود.

بنابراین، ماهر از خود ، زندگی خود، و عشق خود چشم پوشی می کند. او نقشه ای طراحی می کند تا با قضات اجرای حکم اعدام پدرش همکار شود .با این روش ،او قصد دارد در این مورد جزئیات بیشتر را بررسی کند و راهی برای پیدا کردن قاتل واقعی. او یک هویت جدید با عنوان صالح برای خود درست می کند ، که یک دستیار برای قاضی هست. او به کار با قاضی Feride با بازی Berguzar Korel مشغول می شود که به طور کلی قاضی اعظم برای پرونده محاکمه نظیف کارا است. Feride یک زن جوان و زیبا که از یک خانواده ثروتمند هست. او در کار خود بسیار موفق است.و ماهر کارا با نام مستعار صالح سعی می کند با ارتباط های نزدیک با فریده پی به اسرار این پرونده ببرد تا شاید پدر خود را از این اتهام تبرئه کند.

خلاصه قسمت آخر سریال ترکیه ای کارادایی
خلاصه قسمت آخر سریال ترکیه ای کارادایی

اورهان به یک خوراکی برمی گرده اما خبری از نظیف کوچولو نیست هر چی او را صدا می زند به نتیجه ای نمی رسد. ماهور و فریده دست تو دست و عشقولانه از کافه می ایند بیرون. ایتن و نظیف هم انها را میبیند ایتن می گوید میبینی نظیف خان که ماهور با من چی کار می کند می خواهد به نزد انها برود که نظیف خان جلوی او را می گیرد و می گوید من بعدا با ماهور حرف می زنم. ایتن غش می کند و در واقع خودش را به غش می زند.یاسین جواب نامه عاشقانه سوگل را می دهد می گوید که واقعا از خواندن نامه عاشقانه تو منتقلب شدم تو به من گفتی که این نامه را در تاریکی نوشتی اما من باید بگویم که همه زندگی من در تاریکی خلاصه می شود اسم تو به معنای اخرین گل است اسم اورجینال خواهر ماهور سونگل است که یعنی اخرین گل. و می دانی که گل ها به روشنایی احتیاج دارند و در تاریکی پژمرده می شوند ایا تو حاضری با همه این سختی ها و تاریکی ها در کنار من بمانی و عاشقم باشی؟

اورهان که نظیف کوچولو را پیدا نمی کنه پیش بوراک می ره و او هم فکر می کنه که احمد بچه را به خاطر قرضهای او گروگان گرفته برای کمک نزد نژدت می رود. نژدت می گوید که کار او نیست او با زنها و بچه ها کاری ندارد.

سوگل به یاسین جواب می دهد که اگر تو دست های من را بگیری من از تاریکی نمی ترسم و شکوفه ها در تاریکی هم جوانه می زنند و من باتو از هیچ چیزی نمی ترسم و به عشقمان تکیه می کنم.

ماهور و فریده به در خانه زنی به نام نیهان می روند او معشوقه قاضی سلیمان بود ه است و یک دختر به نام گل پری دارد. دختر می گوید که مادرش سر کار است فریده می گوید من قاضی پرونده قاضی سلیمان هستم اسمم فریده شاداغلو هست حتما به مادرت بگو که با او کار واجبی دارم. ماهور می گوید اگر به دادگاه نیامد چی که فریده می گوید برای او یک دادخواست رسمی می فرستم و مجبور است بیاید. فریده گرفته است و به ماهور می گوید که من مطمئن هستم که این دختر دختر قاضی سلیمان است خیلی شبیه او بود چطور لاله خانم این همه سال متوجه این خیانت قاضی سلیمان نشده است گاهی ظاهر ادمها ان چیزی نیست که نشان می دهد.

اورهان مردی را که قبل از دزدیده شدن نظیف کوچولو دیده بود را می شناسد و از نژدت می خواهد که به او یک اسلحه بدهد. عثمان پنهانی حرف های ایبو و نژدت را می شنود و می فهمد او در دزدیده شدن نظیف دست دارد. نژدت به محض اینکه می فهمد اورهان چهره ان مرد را شناسایی کرده است مردی که جز افرادش بود و نظیف را دزدیده بود را می کشد.

دادستان دیگری به پرونده امده که نامش حسین است و جای تورگات را گرفته او می گوید به نظر من نظیف کارا قاتل است و ماهور عصبی می شود اصلا با این مرد کنار نمی اید فریده می گوید به نظر من تورگات بهتر از این مرد بود. فریده با ماهور راجع پرونده مردی حرف می زند که همسرش مرده و او نمی داند که این قتل بوده یا یک تصادف.

خلاصه قسمت آخر سریال ترکیه ای کارادایی
خلاصه قسمت آخر سریال ترکیه ای کارادایی

به ماهور خبر می دهد که پدرش منتظر اوست. پدرش می گوید امروز صبح تو را با فریده دیدم ماهور من فکر نمی کردم تو را چوری بزرگ کرده باشم که برای ازادی من از احساسات یک زن سو استفاده کنی. ماهور می گوید من عاشق فریده شده ام او من را با یک اسم دیگر می شناسد اما احساسات من به او واقعی است. ماهور و نظیف , بوراک را می بینند بوراک اعتراف می کند که قمار کرده و باخته و در ازای پول قمار نظیف کوچولو را دزدیده اند. اورهان برادر کسی که نظیف را دزدیده می شناسد او در یک کافه کار می کند و اورهان به سراغ او می رود. ماهور و نظیف به اداره پلیس می روند و اطلاع می دهند که نظیف کوچولو دزدیده شده است.

تورگات به دیدن نیهان خانم می رود و می گوید که شما این همه سال با قاضی زندگی کردید و می دانستید که او متاهل است نیهان می گوید که سلیمان من را برای زندگی اش انتخاب کرده بود روز حادثه به دیدن او رفتم و خبر دادم که دخترش بورسیه گرفته است و سلیمان خیلی خوشحال شد. تورگات می پرسد که تو نظیف کارا را می شناسی که نیهان می گوید او قاتل سلیمان است. تورگات می گوید از ارتباط قبلی این دو خبر داشتی که نیهان اظهار بی اطلاعی می کند. تورگات با لاله زن رسمی سلیمان حرف می زند و او نمی خواهد قضیه زن دوم علنی شود. تورگات می گوید که یک زن هست که می خواهد از نظیف کارا انتقام بگیرد او در گذشته برادرش را کشته است منظورش زن سابق نظیف است.

اورهان در درگیری با دزدان نظیف سه تا تیر می خورد و ماهور او را به بیمارستان می رساند و می گوید تو پسر شجاعی هستی. یاسین که عثمان را می بیند که هم کلاسی سوگل است قاطی می کند و می فهمد که ماهور او را می شناسد. یاسین می گوید اگر دزدی کار کسانی که بوراک با انها قمار نکرده نیست پس دزدان یا پول می خواهند یا چیز دیگری بهتر است یکی در خانه باشد تا جواب تلفن دزدها را بدهد نظیف کارا به خانه می رود و متظر تلفن دزدان می ماند. ماهور و یاسین عثمان را دوره می کنند و می گوید که تو به ما اطلاع دادی که اورهان تیر خورده پس تو می دانی که نظیف کجاست زود باش بگو اسلحه را روی سر عثمان می گذارند نژدت عصبی می شود و میگوید او برادر من است شما حق ندارید با او این رفتار را داشته باشید. تلفن به صدا در می اید نظیف گوشی را برمی دارد به او می گویند که ما نوه ات را دزدیده ایم ما تو را می خواهیم باید روز دوشنبه به اینجا بیایی و این قسمت پایان می یابد.

خلاصه قسمت آخر سریال کارادایی:

با سلام دوستای گلم ماهور زنده ماند و همه این ها برنامه بود تا ماهور از اسم کارادایی خلاص بشه و بتونه زندگی جدیدی با عشقش فریده داشته باشه و همه به ترابزون می رن. یعنی بچه ها حال کردید درست حدس زدم من از اول گفتم اینها مرگ را نشون می دن تا با زنده ماندن ماهور سورپرایز کنن. حدا رو شکر بعد از پایان خوش جزر و مد که همه فکر می کردن میرا می میره و نمرد الان کارادایی هم خوب تمام شد امیدوارم پول سیاه هم خوب تموم شه. بالاخره این ترک ها از این پایان های مزخرف دست برداشتن.

دیگر مطالب سریال کارادایی:

عکس های جدید ماهور و فریده بازیگران سریال کارادایی

::

عکس و بیوگرافی سوگل بازیگر سریال کارادایی

::

عکس و بیوگرافی سوگل بازیگر سریال کارادایی

::

عکس های جدید از قسمت آخر سریال کارادایی

::

عکس هایی از قسمت های آینده سریال ترکیه ای کارادایی

::

 

مطلب پیشنهادی

عکس های جدید ماهور و فریده بازیگران سریال کارادایی

عکس های جدید ماهور و فریده بازیگران سریال کارادایی

عکس های جدید ماهور و فریده بازیگران سریال کارادایی عکس های جدید و زیبا از …

۱۷ دیدگاه

 1. دمت گرم داش بهروز خیلی خوب توضیح دادی

 2. یاسین شب نامزدی با سوگول میفهمه سوگل عثمان دوست داره.و نامزدی بهم میزنه.. بعدها یه جورایی عاشق همکار فریده میشه.
  بلگین میبینه فریده حامله است با ماشین میزنه به ماشینش بچه فریده سقط میشه…ولی نمیدونه که فریده دوقلو حامله است و یکیش زنده میمونه.
  خدمتکار بلگین وقتی میفهمه بلگین دوستش نداره روی صورتش اسید میریزه و یه سمت صورتش میسوزه. (زشت اندر زشت میشه).
  ماهور هم توی زندان موهاش کوتاه میکنه و فریده قاضیش هست.ولی نظیف به فریده همه چیز میگه و فریده به ماهور کمک میکنه.
  محمت میزنه مادر فریده رو میکشه.. و فریده هم میفهمه همه کارا زیره سر باباش هست. به پلیس لو میده ..ولی محمت گردن نمیگیره .بالاخره تورگات میزنه میکشش..

  بلگین میخواد فرار کنه از مرز .به ماهور میگه من ببر تا بهت مدارکی بدم که ثابت کنه تورگات خودشه..تا ماهور مدرک میگیره و به پلیسا میگه یه دختر داره از لب مرز فرار میکنه
  و بلگین میندازن زندان..توی دادگاه بلگین میزنه عدنان و کمیسر رو میکشه با چاقو..

  آخرش هم بلگین توی زندان دووم نمیاره و خودش دار میزنه.
  تورگات هم حکم اعدام میبرن واسش.
  نجدت هم که میزنه زنش میکشه ..ولی تا میخواد فرار کنه اورهان میگیرش و تسلیم قانون میکنه.زندانی میشه.
  ماهور و فریده میرسن بهم
  عثمان و سوگول هم باهم نامزد میکند.
  کسی از قلم ننداختم که..ما رو هم ۴۰۰ قسمت معطل خودشون کردند

 3. درام جنایی هستش.واحتمالا ماهور پس از اتمام اهدافش که نابود کردن وزیر و یاراشه خودش معرفی کنه و فریده هم حکم اعدام یا حبس ابدو بش بده.

 4. سلام دوستان این سریال درام_جنابی هستش و پایانش خوب نیست مثل فیلم نرمین

 5. اینکه الکی بود ملت را سرکار گذاشتی که قسمت اخر
  ..اصلا اون قسمت نوشته شده هم که رعایت قواعد نوشتاری نکرده بود و
  معلوم نبود چی بود

 6. سلام عزیزان قسمت آخر ماهور غم انگیز تموم میشه تمام خانواده ماهور کشته میشن چرته بابا

  • خواهشا جوک نگو از خودتم در نیار! غم انگیز فریده و ماهور ب هم میرسن تموم میشه؟ بقیه کاراکتر فیلم ک مهم نیستن ! هرچند شما از خودت دراوردی. ضمن اینه مدیریت سایت الکی نزن اخرین قسمت برای بازدید بیشتر ملت رو سرکار نذار مرد حسابی

   • طبق برداشت من از سریال های ترکیه ای که در اخر دو تا عاشق به هم نمیرسن یا یکی از انها کشته میشه میگم که فریده و ماهور بهم نمیرسند
    با تشکر

 7. توروخدابگیدقسمت اخرسریال کارادایی ماهوروفریده پس میشه زندگیشون?کسی میدونه?

 8. In k qesmat akharesh nis…dai. Update sho.age qesmat akharesho nadari, blufm nzn..mrsi :negative:

 9. نیایش ونیما و نازنین

  این که قسمت اخرش نبود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *