خانه / گردشگری / معروف ترین جاذبه های گردشگری اندونزی
معروف ترین جاذبه های گردشگری اندونزی

معروف ترین جاذبه های گردشگری اندونزی

اندونزی از آن دسته کشورهایی است که جاذبه های فوق العاده زیبای آن همیشه دلیلی بوده است برای سفر شمار زیادی گردشگر از سراسر نقاط جهان به این کشور. جزیره بالی را شاید بتوان زیباترین و مهمترین قطب گردشگری اندونزی دانست اما به هر حال در اندونزی کم نیستند جاذبه هایی که با تماشای آنها حسابی به وجد خواهید آمد. ما در این مقاله برخی از معروف ترین جاذبه های گردشگری اندونزی را به شما معرفی خواهیم کرد.

معروف ترین جاذبه های گردشگری اندونزی

دریاچه توبا

دریاچه توبا در آبخوست سوماترا، یک دریاچه آتشفشانی است که در حدود ۱۰۰ کیلومتر طول و ۳۰  کیلومتر عرض دارد.این بحیره که  توسط فوران آتشفشانی غول پیکر در حدود ۷۰ هزار سال سابق تشکیل شده است، بزرگترین مصب سر آتشفشانی در جهان است. تخمین ژنتیکی نشان می دهد که تنها چند هزار انسان از آن فاجعه جان عیبناک بدر برده اند. آبخوست ای که در وسط این دریاچه قرار دارد، بزرگترین آداک موجود در آبخو است و شامل دو دریاچه می باشد. گردشگران می توانند در آبهای آتشفشانی گرم شنا کنند.

معروف ترین جاذبه های گردشگری اندونزی

تاکسی گردی در بالی

تاکسی هان آبی مناسب ترین گزینه گردش در شهر بالی هستند. انتخاب هان متعددی برای گردش در جزیره بالی مقابل زی روی مسافران است. می توانید مسافت ای کوتاه را با پای پیاده و یا دوچرخه بروید ، تاکسی کرایه کنید یا از اتوبوس ای شریکی استفاده کنید. تاکسی در بالی مجعد بسیار است گرچه برخی از تاکسی ران ها افراد صادقی نیستند. بهترین تاکسی در بالی تاکسی های آبی است که در هر گوشه آبخو به فراغ بال در دسترس هستند.

اگر در مورد بودجه نگرانی ندارید ، می توانید در بالی به صلحجویی ماشین کرایه کنید ، البته دستورالعمل ها رانندگی توسط بشر ولایتی و غیربومی چندان راعایت نمی شود. بنابراین بهتر است هنگام رانندی هشیاری و کامل کنید. اجاره دوچرخه در بالی بسیار رایج است اما شما نمی توانید با دوچرخه تمام آبخوست را بگردید برای اینکه مسیر مشخصی برای دوچرخه سواری وجود ندارد. با این حال استفاده از دوچرخه ، برای مسافت هان کوتاه ، مرسوم و دمده است.

معروف ترین جاذبه های گردشگری اندونزی

منطقه کوهستانی تروجالند

تروجالند یک منطقه کوهستانی در جنوب سولاوسی است، که خانه‌ی نفر ابوالبشر و جانور تروجا است. تروجایی‌ها برای خانه‌های مرتبه آسمانه شیب‌دار عظیم شناخته شده به عنوان تانگکونان و مراسم مشایعت جنازه ایا دیدنی و جذاب اما وحشتناک خود معروف می‌باشد. پس از مرگ بدن فرد – اغلب برای چندین سال – تا زمانی که مراسم تشییع جنازه واقعی که می‌تواند برای چند روز به طول انجامد، نگه داشته می‌شود. وفات یافته سپس در نهایت در یک غار کوچک و یا در یک درخت توخالی دفن می‌شود. بزرگترین همراهی و استقبال دنبال جنازه رفتن جنازه‌ها معمولا در ماه‌های فصل‌های خشک ژوئیه و اوت برگزار می شود، اما تشییع جنازه در طول سال وجود دارد.

معروف ترین جاذبه های گردشگری اندونزی

کوتا

کوتا یا مرکز باتاویای قدیم، قسمتی از منطقه‌ی استعمار شده به دست هلندی‌هاست که از دوران شکوفایی و اوج خود به‌عنوان مرکز تجارت آسیا با غرب به‌جای مانده است. در این منطقه ساختمان‌هایی با معماری‌های کهن وجود دارند که این امکان را به مسافرین و گردشگران می‌دهند تا با سبک زندگی دد دیو جاکارتا در سده‌ی شانزدهم میلادی آشنا شوند و تا حدودی آن سبک زندگی را تجربه کنند. محل ها تامان فتح‌الله و سوندا کلایا از زیباترین جای ها نواحی گردشگری این منطقه به شمار می‌روند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *