خانه / اخبار / سیم کارت قسطی ایرانسل و همراه اول
سیم کارت قسطی ایرانسل و همراه اول
سیم کارت قسطی ایرانسل و همراه اول

سیم کارت قسطی ایرانسل و همراه اول

سیم کارت قسطی ایرانسل و همراه اول
سیم کارت قسطی ایرانسل و همراه اول

؛سیم‌کارت‌های پیش پرداخت به آن دسته از اعتباری‌هایی گفته می‌شود که مشترکان پیش از استفاده از موبایل باید هزینه آن را پرداخت یا به عبارتی خط خود را شارژ کنند.

با این تعریف ماهیت سیم‌کارت‌های پس پرداخت هم مشخص می‌شود به نوعی که این سیم‌کارت‌ها دارای اعتباری نزد اپراتور به عنوان ودیعه است و به مشترک اجازه می‌دهد تا به میزان استفاده از تلفن همراه، در پایان موعد زمانی یک یا دو ماهه اقدام به پرداخت قبض صادره کند.

تفاوت اصلی این نوع سیم‌کارت‌ها در قیمت است و الا از منظر خدمت‌رسانی تفاوت چشم‌گیری با یکدیگر ندارند؛ از طرفی مشترکان دائمی امتیاز ویژه‌ای برای اپراتورها به حساب می‌آیند چرا که به عنوان مشترک نهادی از آنها یاد می‌شود که شاید کمتر از اعتباری‌ها راغب به ترک یا تغییر اپراتور خود باشند.

سیم‌کارت‌های دائمی علی‌رغم چنین امتیازی که برای اپراتورها به ارمغان می‌آورد، گران بودنشان عاملی برای استقابل کمتر از آنها شده است؛ لذا اپراتورها به فکر راه چاره برای تثبیت این قبیل مشترکان خود و افزایش دامنه آنها شده‌اند.

ارائه سیم‌کارت قسطی مدتی است که در اپراتورهای بزرگ کشور باب شده و در حال حاضر همراه اول و ایرانسل طرح‌هایی برای این موضوع دارند.

کسانی که علاقمند به دریافت سیم‌کارت دائمی همراه اول به شکل قسطی هستند، می‌توانند طبق شرایط زیر اقدام به خرید کنند:

“طرح تقسیط مبلغ ثبت‌نامی سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول با شرایط زیر جهت رنج شماره‌هایی غیر از ۹۱۲ در سراسر کشور اجرایی گردیده است.

تقسیط سیم‌کارت‌های رنج ۹۱۲ نیز صرفا جهت دانشجویان در دفاتر و فروشگاه‌های همراه اول امکانپذیر است.

قیمت تمام شده تقسیط سیم‌کارت دائمی برابر با نرخ مصوب سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول بوده و هیچگونه هزینه همانند سود و کارمزد به آن تعلق نمی‌گیرد.

در ۳ ماه نخست فعالسازی سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول، مشترکان از نرخ مکالمه ۳۹۹ ریال/ دقیقه در مکالمات داخل شبکه همراه اول (تلفن ثابت و همراه اول) بهره‌مند می‌شوند.

سیم کارت قسطی ایرانسل و همراه اول
نحوه خرید و پرداخت اقساط:

۱- مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی و فروشگاه‌های همراه اول
۲- خرید سیم‌کارت بسته‌بندی شده به قیمت ۲۰۰.۰۰۰ ریال
۳- مابقی وجه ثبت نام (۱.۴۶۸.۰۰۰ ریال) به صورت اقساطی طبق جدول ذیل پرداخت می‌گردد:

مبلغ بسته خریداری شده

مبلغ پیش پرداخت

اقساط ماهیانه

جمع مبلغ

۲۰۰,۰۰۰ ریال

۲۶۸,۰۰۰ ریال

۶ قسط ۲۰۰,۰۰۰ ریالی با شناسه قبض و پرداخت

۱,۶۶۸,۰۰۰ ریال


کسانی هم که علاقمند به داشتن سیم‌کارت‌های ایرانسل به شکل اقساط هستند می‌توانند به این شکل اقدام کنند:

“خرید سیم‌کارت‌های آی‌سیم (دائمی) به قیمت ۱۲۰ هزار تومان به همراه ۵۰ هزار تومان حد اعتبار اولیه، با شرایط ویژه و پرداخت ۶۰ هزار تومان در زمان ثبت‌نام امکانپذیر است.

حد اعتبار اولیه در سیم‌کارت‌های دائمی مبلغی است که به صورت پیش فرض و بدون نیاز به پرداخت ودیعه، در حساب مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل لحاظ می‌شود.

بدین معنی که مشترک می‌تواند بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافه، در طول دوره تا سقف این اعتبار از حساب خود استفاده کند. این حد، براساس درخواست مشترک در هر زمان قابل افزایش است.

با استفاده از تسهیلات ویژه ایرانسل به خریداران سیم‌کارت‌های دائمی، متقاضیان با مراجعه به نشانی اینترنتی olr.irancell.ir و انتخاب شماره آی‌سیم با پیش شماره ویژه ۰۹۰۲ از بین شماره‌های موجود و پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام و پرداخت مبلغ ۶۰ هزار تومان بعنوان پرداخت اولیه، سیم‌کارت به طور رایگان از طریق پست برای مشترک ارسال می‌شود و مابقی مبلغ، طی سه پرداخت ۲۰ هزار تومانی در صورتحساب سه دوره اول مشترک منظور خواهد شد.

از سوی دیگر، متقاضیان با خرید هر سیم‌کارت دائمی آی‌سیم می‌توانند با شماره گیری کددستوری #۲*۵۵۵* یکی از بسته‌های پیشنهادی شامل “بسته پایه” شامل ۳۰۰ پیامک فارسی، ۳۰۰ دقیقه مکالمه داخل و خارج شبکه و ۲ گیگابایت ترافیک اینترنت همراه با هزینه ۲۵ هزار تومان، “بسته پیشرفته” شامل ۵۰۰ پیامک فارسی، ۵۰۰ دقیقه مکالمه داخل و خارج شبکه و ۵ گیگابایت ترافیک اینترنت همراه با هزینه ۴۰هزار تومان و یا “بسته حرفه‌ای” شامل ۱۰۰۰ پیامک فارسی، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل و خارج شبکه و ۱۰ گیگابایت ترافیک اینترنت همراه را با هزینه ۶۵ هزار تومان را انتخاب و خریداری کنند.

صرف‌نظر از تاریخ فعال‌سازی بسته، مهلت استفاده از مزایای آن، پایان دوره صدور صورتحساب خواهد بود و در هر زمان امکان خرید تنها یک بسته برای هر مشترک وجود خواهد داشت.”

 

——-

مطلبی که دیدید مربوط بود به سیم کارت قسطی ایرانسل و همراه اول

منبعhttp://asrebank.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *